У Волинській області затримали на хабарі чоловіка народної депутатки

2 тисячі доларів та понад 5 тисяч гривень вимагали за успішну здачу кваліфікаційних іспитів, які необхідні для отримання посвідчення адвоката.

У Волинській області затримали на хабарі чоловіка народної депутатки
28 Вересня 2017 8:22Новини

У Волинській області затримали двох адвокатів на отриманні хабара у 2 тис. доларів і більше 5 тис. грн. Один з них – голова кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури і чоловік народного депутата. Про це  повідомляє УНІАН з посиланням на департамент захисту економіки Національної поліції.

За словами слідства, затриманого до злочинної діяльності в якості посередника привернув адвокат і член цієї ж комісії. «2 тисячі доларів США та понад 5 тисяч гривень неправомірної вигоди чиновники вимагали від громадянина за успішну здачу кваліфікаційних іспитів, які необхідні для отримання посвідчення адвоката», – йдеться у повідомленні. На даний момент вирішується питання про затримання посадових осіб у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.