У Вінниці побили туристів з Еміратів

У центрі Вінниці побили двох іноземців – батька й сина, які приїхали з Арабських Еміратів.

У Вінниці побили туристів з Еміратів
10 Липня 2018 10:45Новини

Батька й сина з Еміратів побили у центрі Вінниці, – повідомляє depo.ua.

Чоловіки, які напали на іноземців, були п’яні.

Олена Полякова, яка вийшла заміж за іноземця, вже багато років живе в Арабських Еміратах. Декілька днів тому Олена з сім’єю приїхала у рідну Вінницю. Чоловіка та 16-річного сина Олени жорстоко побили невідомі просто у центрі міста, коли ті зайшли в «Макдональдс» за морозивом.

«Чоловік замовив морозиво у «МакДрайв» і чекав неподалік. Тут підійшли двоє невідомих чоловіків і причепилися до сина. Їм не сподобалось, що він нагнувся зав’язати шнурки на кросівках. Батько заступився за малого, але намагався не нагнітати ситуацію, бо бачив, що незнайомці «під градусом». Але один з них несподівано вибив у чоловіка цигарку і вдарив в обличчя, другий тим часом його тримав… Після декількох ударів чоловік впав, але нелюди продовжували його бити ногами… Старший син хотів заступитися за батька, але один з «дядечків» його вдарив. У цей час поряд було багато молоді, але ніхто не допоміг… Єдиний «плюс», що хтось із глядачів знімав усе це з самого початку на відео і там видно, хто почав бійку», – розповідає Олена.

«У результаті тих двох нелюдів забрала поліція. У дітей психологічна травма, в Еміратах вони такого ніколи не бачили. Старший син із синцями. У чоловіка черепно-мозкова травма, вибиті зуби та зламаний ніс…», – додала жінка.

Як згодом стало відомо, у старшого сина Олени лікарі діагностували струс мозку, дитина зараз на лікуванні. Чоловік – госпіталізований.

На допомогу Олені з чоловіком одразу прийшли вінницькі волонтери та атовці.

«Олена з чоловіком та дітьми навіть в Еміратах ходять у вишиванках. Вони справжні патріоти. Коли ми приїжджали з нашими воїнами до них на відпочинок, вони дуже гарно нас зустріли, допомагали в усьому. Ці люди не заслуговують на таке ставлення тут, у рідному місті. У такі моменти просто соромно за своїх земляків. Звичайно, ми не залишимо наших друзів у біді, будемо допомагати», – каже волонтерка Ірина Мазур.

Нагадаємо, у Вінниці дерево впало на житловий будинок.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.