У Верховній Раді підраховують голоси за введення візового режиму з РФ

Зараз у парламенті також проводиться роз'яснювальна робота з цього питання.

У Верховній Раді підраховують голоси за введення візового режиму з РФ
21 Травня 2017 19:30Новини

У Верховній Раді зараз оцінюють можливу кількість голосів народних депутатів за введення візового режиму з Росією. Про це перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук. Про це пише УНІАН.

За його словами, зараз у парламенті також проводиться роз’яснювальна робота з даного питання. «На мій погляд, одразу після отримання Україною безвізу (з ЄС) наступне стратегічне питання, яке потрібно вирішити в парламенті, – це введення візового режиму з РФ… Введення візового режиму буде адекватною відповіддю української влади на всю ту агресію, яка відбувається протягом останніх років», – зауважив нардеп.

«І для цього робиться все можливе, і правильно ви помітили, що зараз підбиваються підсумки і кількість голосів народних депутатів, які готові за це голосувати, проводиться роз’яснювальна робота, і ми маємо здійснити цей відповідальний крок і ввести візовий режим з РФ», – сказав він. Як повідомлялось, 22 грудня 2016 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про підготовку введення візового режиму з РФ. 30 грудня голова Верховної Ради Андрій Парубій висловив надію, що з 2017 року парламент зможе дійти згоди щодо запровадження віз з Росією.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.