У Верховній Раді нардепа «зловили» за переглядом забороненого телеканалу

Народний депутат Микола Федорук під час засідання Верховної Ради переглядав заборонений в Україні, пропагандистський російський канал «Россия1».

У Верховній Раді нардепа «зловили» за переглядом забороненого телеканалу
23 Січня 2018 12:15Новини

Фотокореспондент 1News 18 січня сфотографував нардепа під час перегляду програми телеканалу на планшеті. Про це повідомляє ZIK.

Судячи з усього Федорук дійсно зацікавився програмою, оскільки слухав те, що відбувається в ефірі за допомогою навушників.

Микола Федорук відомий тим, що до депутатства у парламенті, він 13 років поспіль був мером Чернівців.

Вперше до Верховної Ради пройшов у 2012 році від партії «Батьківщина». Зараз є членом фракції «Народний фронт».

Телеканал «Россия1» – російський цілодобовий телеканал. Входить до складу Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компанії (ВДТРК). Мовлення поширюється також за кордоном – телеканал «РТР-Планета» на країни СНД, а також Західну Європу, Близький Схід, США.

У 2015 році Національна рада з питань телебачення та радіомовлення заборонила трансляцію на території України каналів: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-планета», «Россия-24», «НТВ-Мир», «Россия-1», «НТВ», «ТНТ», «Звезда», «РЕН-ТВ», «Life News», «Russia Today» та інші.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.