У центрі Львова невідомі знищили меморіальну дошку Івану Франку

Меморіальну дошку буде відновлено за кошти громади.

У центрі Львова невідомі знищили меморіальну дошку Івану Франку
29 Червня 2018 10:54Новини

У центрі Львові невідомі знищили меморіальну дошку українському письменнику Івану Франку. Як повідомили УНІАН у прес-службі Львівської міської ради, 28 червня було знищено меморіальну дошку Франку на будинку № 25, що на вулиці Соломії Крушельницької.

«Національну пам’ять формують такі люди, як наш великий Каменяр. Хулігани повинні бути покарані. Такі речі недопустимі. Усі ми засуджуємо такі акти вандалізму», — заявив в.о. директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко. У міськраді поінформували, що меморіальну дошку буде відновлено за кошти громади. Протягом 1878−1879 років у будинку, на якому розміщувалася дошка, проживав Іван Франко. Львівська обласна рада у грудні 1988 року визнала цей будинок пам’яткою архітектури місцевого значення.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.