У Трампа хочуть замінити американських військових у Сирії на арабських – ЗМІ

Адміністрація Дональда Трампа хоче заміни американського контингенту у Сирії на сили союзників на Близькому Сході.

У Трампа хочуть замінити американських військових у Сирії на арабських – ЗМІ
18 Квітня 2018 12:42Новини

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на The Wall Street Journal.

Зазначається, що радник президента з питань нацбезпеки Джон Болтон нещодавно телефонував главі розвідки Єгипту Аббасу Камелю, щоб дізнатися, чи Каїр пристане на таку пропозицію.

Ініціатива була прийнята одночасно з проханням адміністрації до Саудівської Аравії, Катару та Об’єднаних Арабських Еміратів виділити мільярди доларів на відбудову північної Сирії. Крім того, до цих країн звернулися з проханням надіслати у Сирію війська.

За даними видання, дії США пов’язані з побоюваннями Трампа, що сили сирійської армії або інші угруповання, що беруть участь в конфлікті, можуть захопити підконтрольну територію США, якщо американські військові покинуть регіон.

Джерела видання також зазначили, що «арабські з’єднання», про які йде мова, змогли б співпрацювати з сирійськими курдами.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп наполягає на необхідності якнайскорішого виведення військ з Сирії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.