У Тбілісі на протестах під парламентом сталися сутички

У Тбілісі під будівлею парламенту на масових протестах після спецоперацій у нічних клубах сталися сутички.

У Тбілісі на протестах під парламентом сталися сутички
14 Травня 2018 8:09Новини

Правоохоронці стягнули на місце мітингів водомети, а також викликали спецназ, –повідомляє Інформатор з посиланням на місцевий телеканал Rustavi-2.

Правоохоронні органи закликали місцевих до мирних протестів та вгамували агресивно налаштованих. Навколо учасників протестів — два кордони поліції.

Як додає кореспондентка Громадського, місцеві фактично опинилися в оточенні силовиків.

За кордонами поліції перебувають ультраправі організації та учасники контракції, які періодично намагаються прорватися крізь кордон правоохоронців та ініціювати сутички.

На проспекті Руставелі, де і розташований парламент, зібралися прибічники руху «Білий шум» та інші мітингувальники, які почали протестувати після спецоперацій у двох найбільших нічних клубах міста — Bassiani та Cafe Gallery.

Протестувальники вийшли з вимогою відставки прем’єра країни Георгія Квірікашвілі, глави Міністерства внутрішніх справ Георгія Гахарії, а також реформи наркополітики, яку, зокрема у «Білому шумі», вважають репресивною.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.