У Сирії фосфорними снарядами обстріляли госпіталь

Госпіталь піддався бомбардуванню більш ніж 20 снарядами.

У Сирії фосфорними снарядами обстріляли госпіталь
6 Серпня 2017 16:23Новини

У Сирії в місті Ракка фосфорними снарядами обстріляли госпіталь. Про це повідомляє сирійське проурядове агентство SANA з посиланням на заступника голови місцевого відділення «Червоного півмісяця» Діну аль-Асаад, пише 112.ua. Зазначено, що авіаудар, ймовірно, був нанесений ВПС міжнародної коаліції на чолі зі Сполученими Штатами.

«Госпіталь піддався бомбардуванню більш ніж 20 снарядами, метою яких стали електрогенератори, машини швидкої допомоги та відділення всередині госпіталю», – заявила Діна аль-Асаад.

Аль-Асаад також додала, що на території госпіталю не перебували бойовики терористичного угруповання «Ісламська держава». За її словами, цей медичний заклад обслуговує близько 100 тис. людей у місті.

Зауважимо, фосфорні бомби – це тип запальної суміші, спорядженої білим фосфором. Фосфорна бомба поширює запалювальну речовину, температура горіння якого перевищує 800 градусів. Територія його поширення може досягати декількох сотень квадратних метрів. Горіння речовини триває доти, доки не припиниться доступ кисню або не вигорить весь фосфор. Білий фосфор як хімічна сполука є дуже отруйним (викликає ураження кісток, кісткового мозку, некроз щелеп).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.