У США снігова стихія спричинила сотні аварій. Десятки жертв, скасовані авіарейси

Потужні снігові опади, що охопили впродовж останньої доби різні частини Сполучених Штатів, спричинили численні автокатастрофи на дорогах федерального значення, у яких загинули та постраждали десятки людей.

У США снігова стихія спричинила сотні аварій. Десятки жертв, скасовані авіарейси
10 Грудня 2016 16:53Новини

«У масовому зіткненні 40-ка автомобілів у штаті Мічиган загинуло троє людей, поранення отримали ще одинадцять», – повідомляє у п’ятницю центральний телеканал США NBC News. Про це пише ZIK.
Ще один смертельний випадок на шосе зареєстрований у штаті Орегон. За словами чиновників, причиною стали слизькі дороги.
Негода охопила й інші штати. У штаті Пенсильванія через снігопад і автокатастрофи заблокована частина федеральної автомагістралі І-90. Там зіткнулося щонайменше 13 транспортних засобів, постраждало 15 людей. Крім того, в регіоні виявились перекритими інші автостради. Люди опинилися у снігових пастках просто на дорогах, де вимушені проводити час годинами без засобів обігріву.
Повідомляється також про інтенсивні снігопади в центральній частині штату Нью-Йорк, синоптики прогнозують поширення стихії на його східну частину, ближче до атлантичного узбережжя.
Разом з автомобільним рухом поступово відчуваються проблеми із авіаперевезеннями. Так, аеропорт Портленда вже скасував сотні рейсів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.