У США можуть скоротити видачу віз для програми Work and Travel

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість скорочення програми культурного обміну, включаючи Au-Pair та Work and Travel. Про це повідомляє видання Wall Street Journal, посилаючись на власні джерела.

У США можуть скоротити видачу віз для програми Work and Travel
29 Серпня 2017 16:41Новини

Про це пише УНН.

Виконавчий наказ президента Дональда Трампа «Купувати американське та наймати американців», виданий у квітні, вимагає перегляду імміграційних правил США для забезпечення захисту інтересів американських робітників. Досі не було прийнято жодних рішень, але, на думку прихильників програми, зміни можуть бути внесені без публічного обговорення.

За словами джерел, Міжвідомча робоча група, очолювана Білим домом, зосереджена, зокрема, на скороченні п’яти програм, які є частиною візової програми типу візи J-1 , що видається учасникам програми культурного обміну.

«Адміністрація має сумніви» щодо всіх віз, які видаються працівникам з-за кордону, заявила, директор досліджень політики в Центрі імміграційних досліджень Джесіка Воган.

«Але є окремі програми, які потребують більшої уваги через їх розмір, їх вплив на ринок праці в США та тому, що значна частина людей перевищує час перебування в країні, обмежений візами», – додала вона.

Джерела також повідомили, що під скорочення може потрапити програма для студентів Work and Travel, завдяки якій більше 100 тис. студентів приїжджають на заробітки у США кожного літа. Також можливе скорочення меншої програми Au-Pair, завдяки якій іноземці живуть в американських сім’ях, забезпечуючи догляд за дітьми. Також розгляду підлягають програми для вожатих таборів, стажерів та практикантів.

Варіанти скорочення візових програм включають усунення цих візових класів, а також встановлення нових вимог до учасників. Наприклад, уряд США може зобов’язати роботодавців доводити, що останні не можуть знайти американських працівників на робочі місця.

Нагадаємо, починаючи з 23 серпня Сполучені Штати Америки призупинили видачу неімміграційних віз росіянам на невизначений термін.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.