У Сан-Дієго показали малят унікальної породи «свиней-оленів»

Саме так перекладаєтсья назва породи, яку тварини отримали через те, що вони мають дві пари ікл.

У Сан-Дієго показали малят унікальної породи «свиней-оленів»
23 Вересня 2016 21:38Новини

У зоопарку Сан-Дієґо вперше показали нове поповнення – двох рідкісних свиней-бабірус. Про це повідомляє 5 канал.

Як зазначається, вони народилися два тижні тому, і досі були на карантині. Тепер тварини виходять на публіку разом із мамою на ім’я Фіґ. Для цієї свинки це перше потомство.

«Отже, у нас є дві новонароджені свинки бабіруси. Дівчатка це чи хлопчики – ми поки що не знаємо. Народилися вони 6 вересня і лише зараз починають виходити із загорожі разом зі своєю мамою. Вони дуже кумедні, коли намагаються пробігти поміж її лапами, або ж, коли мама спить, свинки лежать на ній. Їм дуже весело разом», – каже головний доглядач зоопарку Сан-Дієґо Вікторія Ґірдлер.

Зазначимо, що із батьком малюки познайомляться пізніше, коли їм виповниться три місяці. Як стало відомо, бабіруси поширені в Індонезії, найбільше їх на острові Сулавесі. У перекладі їхня назва означає «свиня-олень», оскільки представники виду мають дві пари ікл.

Як буде виглядати доросла істота, ви можете побачити нижче:

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.