У Садового нарешті взялись за ремонт садочків

У серпні розпочнуть ремонтні роботи у садочку на вул. Дністерській, 25.

Андрій Садовий
5 Серпня 2016 17:45Новини

У Львові відкривають додаткові групи у садочках та відновлюють садочки у приміщеннях, вивільнених від орендарів. Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, у дошкільному навчальному закладі, що на вул. Дністерській, 25, у серпні розпочнуть ремонтні роботи і завершать їх у 2017 році. Про це пише Depo.Львів.

Бюджетом розвитку міського бюджету 2015 року було передбачено асигнування на виготовлення проектно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приміщень з метою відкриття садочка. Виготовлення проектної документації завершено у 2016 році. Відділом освіти Сихівського району проведено процедуру відкритих торгів, за результатами яких визначено переможця – КП «Центр Комплекс».

Станом на 1 серпня 2016 року проведено аудит кошторисної документації, подано документи на отримання декларації про початок робіт.

«Ця будівля вільна і ніким не використовується, охорона будівлі здійснюється ЛКП «Муніципальна дружина». Оплата за ці послуги проводиться з міського бюджету. Відвідування цього закладу відбудеться після проведення ремонтних робіт та облаштування необхідним обладнанням», – зазначили в управлінні освіти ЛМР.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.