У Росії на мітингах проти корупції затримали кілька десятків людей (ВІДЕО)

Приводом для мітингів стало розслідування Фонду боротьби з корупцією про нерухомість і яхти, якими користується прем'єр-міністр РФ Дмітрій Мєдвєдєв.

754309400422161
26 Березня 2017 12:50Новини

У  Владивостоці, 26 березня, на мітингу проти корупції поліцейські затримали щонайменше 30 осіб, в Южно-Сахалінську були затримані як мінімум п’ятеро чоловік, в Комсомольську-на-Амурі – шестеро громадян. Про це повідоляє Meduza.

Приводом для мітингів стало розслідування Фонду боротьби з корупцією про нерухомість і яхти, якими користується прем’єр-міністр РФ Дмітрій Медвєдєв.

Акція була організована на Привокзальній площі і не була узгоджена міською владою. За оцінкою видання VL.Ru, на мітинг прийшли близько тисячі осіб.

Повідомляється, що затримання почалися відразу після початку мітингу. Поліція вихоплювала окремих людей з натовпу,  поліцейські затримували «найактивніших». Після початку масових затримань частина мітингувальників перемістилася до Фрунзенському РУВС, куди відвезли затриманих.

Є інформація і про затримання учасників акції проти корупції в Хабаровську.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.