У Рівному викрили порностудію

Поліція викрила осіб, які організували у Рівному онлайн-студію із виготовлення та розповсюдження порнографічної продукції.

У Рівному викрили порностудію
23 Грудня 2016 20:51Новини

У результаті обшуків правоохоронці вилучили достатньо речових доказів, які свідчать про їхню протиправну діяльність, – повідомляє прес-служба Рівненської поліції.

Факти функціонування на території м.Рівне онлайн-студії, організованої групою осіб з метою виготовлення та подальшого розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру в Інтернеті, зафіксували наприкінці лютого.

pm983image002

Поліцейські задокументували протиправну діяльність групи осіб, які на території м.Рівне організували діяльність онлайн-студії, у якій з використанням професійного обладнання здійснювалася трансляція відеопотоку з веб-камер в режимі реального часу.

pm900image008

За вказівками та побажаннями клієнтів співробітниці студії за винагороду демонстрували перед веб-камерами оголені частини тіла, створюючи таким чином порнографічну продукцію.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.