У РФ проходять акції протесту проти Путіна «Він нам не цар»

У Росії проходять мітинги «Він нам не цар» до інавгурації Володимира Путіна, яка відбудеться 7 травня.

У РФ проходять акції протесту проти Путіна «Він нам не цар»
5 Травня 2018 12:53Новини

У багатьох містах заходи, організовані прихильниками опозиціонера Олексія Навального, не узгоджені з владою. Про це повідомляє Українська правда.

Акції протесту «Він нам не цар» почалися з далекого сходу РФ.

На мітингу у Владивостоку основний меседж – «досить терпіти Путіна ще шість років або скільки він там собі намалює», у Хабаровську – «Геть царя, геть царя!»

Також акції проходять у Томську і Красноярську (там учасники мітингу влаштували стихійну ходу), Південно-Сахалінську, Тюмені, Пензі.

Разом з тим у Москві під час проведення акції влада вирішила провести на Двірцевій площі репетицію параду, який відбудеться 9 травня. Рішення було ухвалено 4 травня у другій половині дня, до цього репетиції були призначені лише на 4 і 7 травня. Початок мітингу заплановано на 14:00 за місцевим часом.

 

Акція у Південно-Сахалінську

Акция в Хабаровске

АКЦІЯ У ХАБАРОВСЬКУ 

Акция в Омске

АКЦІЯ В ОМСЬКУ

Акция в Красноярске

АКЦІЯ У КРАСНОЯРСЬКУ 

Як повідомляє Эхо Москвы, напередодні у різних регіонах РФ повідомлялося про затримання прихильників Навального.

Зокрема, у Тамбові поліцейські забрали у відділення поліції помічника координатора місцевого штабу опозиціонера, в Рязані – активіста, який поширював листівки про акцію. Також стало відомо про затримання активістів у Красноярську, Краснодарі і Петербурзі.

5 травня також повідомляється про «У Барнаулі влада привезла в гайд-парк дітей і заявила, що наш мітинг заважає дітям. Скористалися дітьми, щоб затримати координатора штабу і його заступника», повідомили у штабі Навального.

Також повідомляється, що у Красноярську після мітингу люди провели ходу: від 15 до 50 осіб, за різними даними, були затримані.

Координатора штабу акції у Томську Ксенію Фадєєву затримали під час акції «Він нам не цар«: зазначається, що її проведенню у центрі міста влада намагалася запобігти.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.