У РФ озвучили умову для повернення в СЦКК

Росія може повернутися до Спільного центр контролю і координації припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), якщо він стане дієздатним органом, заявив РІА Новини перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Франц Клінцевич.

У РФ озвучили умову для повернення в СЦКК
24 Грудня 2017 20:26Новини

Про це повідомляє УНН.

«Думаю, що варіанти повернення російських офіцерів до СЦКК цілком можуть бути реалізовані. Зрозуміло, за однієї умови. Йдеться про перетворення цього центру в реальному діючий інструмент контролю за ситуацією на Донбасі», – сказав Клінцевіч.

За його словами, російські офіцери повинні там не просто значитися, а визначати роботу цього центру поряд з усіма іншими його учасниками.

«В Європі розуміють, що без Росії, як одного з гарантів мінського процесу, мирного врегулювання внутрішньоукраїнської кризи в принципі неможливо», – переконаний він.

Нагадаємо, МЗС Польщі закликав РФ негайно повернути своїх представників до складу СЦКК.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.