У регіональному представництві Держприкордонслужби у Львові проводять обшук

У приміщенні Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України представники Національної поліції та Військової прокуратури проводять обшук. Паралельно із нми аналогічні акції відбуваються у головній Адміністрації ДПСУ у Києві, а також у приміщенні Чопського прикордонного загону.

У регіональному представництві Держприкордонслужби у Львові проводять обшук
16 Серпня 2016 12:40Новини

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Роман Бочкала. Про це пише видання Дивись.інфо.

Журналіст має припущення, що обшуки пов’язані із кримінальним провадженням, відкритим за фактом незаконної вирубки лісів на території Чопського прикордонного загону (Закарпатська область).

Водночас в адмінбудівлі ДПСУ у Києві проводиться обшук у кабінеті першого заступника служби Василя Серватюка. За словами журналіста, за рішенням цього посадовця його затримали на кордоні після публікації проведеного ним розслідування за вирубками у лісгоспах.

«Державі було нанесено шкоди на 19 мільйонів гривень. На місці представники поліції та військової прокуратури. To be continued…», – написав Роман Бочкала

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.