У Путіна кажуть, що Росія не купувала турбін у Siemens

Росія встановлювала в окупованому Криму турбіни власного виробництва і не замовляла їх у німецької компанії Siemens.

У Путіна кажуть, що Росія не купувала турбін у Siemens
11 Липня 2017 16:36Новини

Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає Еспресо з посиланням на Интерфакс.

За його словами, в Криму дійсно проводилися роботи по встановленню турбін на електространції, але вони були російського виробництва.

«У Криму дійсно встановлюються турбіни російського виробництва, зібрані в російських компаніях», – сказав Пєсков.

В той же час прес-секретар російського президента залишив без коментарів повідомлення про те, що в компанії Siemens хочуть недопустити використання їх продукції в окупованому Росією Криму.

  • У 2016 році Україна і ЄС змінили умови контракту з німецькою компанією Siemens, заборонивши використання турбін для електростанцій на території Криму.
  • У березні 2017 року німецький концерн Siemens заявив, що виконав поставки чотирьох газових турбін російському «Технопромекспорту», по контракту який був укладений до введення відповідних санкцій.
  • 5 липня цього року Reuters повідомив, посилаючись на свої джерела, що компанія Siemens в обхід санкцій поставила до Криму газові турбіни для будівництва електростанції.
  • 6 липня компанія Siemens заперечила, що поставила до окупованого Криму свої газові турбіни для будівництва електростанції.
  • 7 липня Siemens створив спеціальну комісію, щоб розслідувати факт можливої поставки своїх турбін до Криму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.