У Польщі звільнили 17 віце-міністрів

Водночас прес-секретар уряду Йоанна Копцінська заявила, що прем’єр-міністр вводить нову модель управління.

У Польщі звільнили 17 віце-міністрів
13 Березня 2018 16:16Новини

Польський прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький звільнив 17 віце-міністрів у рамках внутрішніх реформ. Про це в понеділок, 12 березня, пише Польське радіо.

Як зазначається, Моравєцький повідомив про наміри скоротити число заступників міністрів ще тиждень тому.

«Глава уряду підкреслив, що продовжує внутрішні реформи, щоб уряд був більш чиновницьким, а не політичним. Він додав, що зміни мають покращувати роботу кабінету міністрів і не мають політичного характеру», – йдеться в повідомленні.

Водночас прем’єр зазначив, що основою для зміни числа віце-міністрів був, серед іншого, аналіз кількості працівників на одного заступника міністра. Він також додав, що найближчим часом будуть представлені наступні зміни.

Крім того, прес-секретар уряду Йоанна Копцінська заявила, що понеділкові зміни в уряді – «це лише початок». За її словами, прем’єр-міністр вводить нову модель управління. Представниця уряду заявила, що подальші кадрові зміни також будуть стосуватися міністерських політичних кабінетів.

Нагадаємо, 8 березня прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час зустрічі у Брюсселі з головою Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером і його заступником Франсом Тіммермансом представив так звану «Білу книгу», яка стосується верховенства права.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.