У Польщі за участі прем’єр-міністра зустріли американських військових

Прем’єр Беата Шидло привітала американських солдатів у Польщі.

У Польщі за участі прем’єр-міністра зустріли американських військових
15 Січня 2017 12:25Новини

Глава польського уряду Беата Шидло заявила, що привітання військових з «найкращої і найсильнішої армії світу» – це важливий день для Польщі і для Європи. За її словами, присутність солдатів 3-ї Бронетанкової бригади Бойової групи США вписується в стратегію уряду гарантувати безпеку полякам, повідомляє ZIK.

«Присутність американських військ тут, у Польщі – це черговий крок реалізації стратегії, яку прийняв уряд партії Право і справедливість, – укріплення безпеки Польщі, укріплення безпеки нашого регіону. Цю стратегію ми реалізуємо в турботі за майбутнє нашої батьківщини і наших громадян», – заявила прем’єр Польщі Беата Шидло.

Глава Ради міністрів зазначила, що обов’язком влади є гарантувати безпеку громадянам. «Сьогодні ми зробили в цьому напрямку великий крок», – заявила Беата Шидло. Польська прем’єр побажала американським солдатам доброго перебування в Польщі. За словами очільниці уряду, постанови саміту НАТО стають сьогодні фактом. Беата Шидло додала, що метою уряду є будувати разом із союзниками оборонні стратегії, спрямовані на мирне укріплення безпеки, передає Польське радіо.

Перших 250 американських солдатів прибуло тиждень тому літаками до Вроцлава. Наступними днями до Польщі в’їжджали чергові групи – передусім до міста Жаґань поблизу польсько-німецького кордону, де міститиметься командування важкої бригади. Танки Abrams, бойові машини піхоти Bradley і гаубиці Paladin прибули в конвої два дні тому. Остаточно бронетанкова бригада нараховуватиме 3,5 тисячі солдатів. Крім Жаґаня, військові дислокуватимуться у місцевостях Свєнтошув, Сквєжина і Болєславєц.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.