У Польщі суд відпустив нападника на поліцейського, який став на захист українки

Так, прокуратура у Польщі оскаржила у суді незастосування тимчасового арешту для Пьотра Д.

У Польщі суд відпустив нападника на поліцейського, який став на захист українки
20 Червня 2018 8:27Новини

Суддя районного суду Варшави вирішила не застосовувати тимчасовий арешт щодо підозрюваного 31-річного чоловіка, якому висунули звинувачення у побитті поліцейського, який вжив щодо нього спеціальні заходи. Про це повідомляє Український тиждень з посиланням на телеканал TVP Info.

За словами слідчих, існує побоювання, що зловмисник може сховатися, втекти або спробує вплинути на показання свідків.

Нагадаємо, у ніч з 9 на 10 червня по вулиці Ґжибовській польські правоохоронці затримали чоловіка, який раніше зачепив та образив на національному ґрунті українку. Пьотр Д. тоді вдарив одного з правоохоронців та одразу почав втікати. Поранений поліцейський почав наздоганяти його, але агресор повалив його на землю та почав копати по голові. Намагаючись врятуватися, правоохоронець здійснив попереджувальний постріл і нападник втік. Зловмисника затримали за декілька годин. Йому висунули звинувачення у порушенні тілесної недоторканості правоохоронця та спробі змусити поліцейських силою відступити від своїх службових обов’язків.

Поліцейський з травмами голови, тіла та струсом мозку потрапив до лікарні. Його виписали тільки у п’ятницю, 15 червня.

Однак попри клопотання прокурора, суддя вирішила не застосовувати щодо підозрюваного тимчасовий арешт.

За словами судді, у справі вже забезпечено найважливіші докази та допитано ключових свідків, а Пьотр Д. зізнався у нападі на поліцейського.

Нагадаємо, 3 травня у селі Ґлоскув неподалік Варшави жорстоко побили громадянина України Миколу. Наголошується, що під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад. До лікарні його привезли з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком.  Крім того, чоловік  був у нетверезому стані, тому його не змогли допитати.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.