У поліції області – переатестація

Почали з керівників відділів і підрозділів та їхніх заступників. У Центрі рекрутингу Національної поліції України в Києві вони складають психологічні тести та тести на знання законодавства.

315
6 Липня 2016 13:42Новини

«Тестування передбачає перевірку рівня загальних навичок співробітника, а також рівня знань основних нормативно правових актів, які регулюють професійну діяльність співробітника поліції, – розповіла Експресу Світлана Добровольська, начальник відділу комунікації ГУ НП у Львівській області. – Суть питань в тестах може полягати у наданні чіткого визначення поняття, продовження речення відповідно до законодавчого формулювання, порівняння конкретних положень або вирішення ситуаційних завдань, опираючись на положення нормативно-правових актів.

Учасникам тестування заборонено користуватись електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись одні з одними.

У разі порушення порядку проведення тестування поліцейського усувають від подальшої участі в тестуванні».

Для громадського контролю за процесом переатестації до атестаційних комісій входять представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Атестаційні комісії мають розглянути скарги громадян на співробітників поліції, які проходять атестацію. Для збору таких скарг на сайті головного управління поліції області умістили повідомлення зі спеціальною формою, заповнивши яку можна поскаржитись на того чи іншого співробітника. Скаржитись можна як анонімно, так і відкрито з участю скаржника в розгляді скарги атестаційною комісією.

За результатами тестів та розгляду скарг комісія ухвалить рішення про те, чи пройшов співробітник атестацію і чи може він служити в поліції.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.