У Південному Судані підписали довгострокову мирну угоду

Президент Південного Судану Салва Кіір і лідер повстанців Рієка Машар у столиці Судану Хартумі в середу, 27 червня, підписали угоду про припинення вогню.

У Південному Судані підписали довгострокову мирну угоду
28 Червня 2018 16:39Новини

Про це повідомив міністр закордонних справ Судану ад-Дірдірі Мухаммед Ахмед, передає DW.

Повідомляється, що домовленість вступає в силу протягом 72 годин. За словами міністра, угода складається з шести пунктів і передбачає звільнення військовополонених.

Переговори між конфліктуючими сторонами проходили протягом останніх днів в Хартумі, посередником виступав суданський президент Омар аль-Башир.

Зазначимо, що збройний конфлікт у Південному Судані спалахнула в кінці 2013 року, після того як президент Салва Кіір, який є представником народності дінка, звільнив віце-президента Рієка Машара, який належить до народності нуер, за спробу організації путчу. З початку громадянської війни загинули десятки тис. чоловік.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.