У Південній Кореї почали розробку надшвидкісного потягу

У південнокорейському Державному залізничному науково-дослідному інституті на замовлення уряду розпочато розробку надшвидкісного потягу, здатного рухатися зі швидкістю, близькою до швидкості звуку.

У Південній Кореї почали розробку надшвидкісного потягу
29 Січня 2017 16:05Новини

Про це повідомляє Новое время з посиланням Funsciense.today.

Надшвидкісний потяг розробляється зараз в державному залізничному науково-дослідному інституті (Korea Railroad Research Institute, KRRI) на замовлення уряду країни.

Планується, що майбутній потяг зможе розвивати швидкість до 1000 кілометрів на годину і це стане можливим завдяки тому, що він буде рухатися всередині тунелю, з якого буде відкачано повітря.

Потяг розробляється за технологією, що лежить в основі проекту Hyperloop, ідея якого належить Ілон Маску, засновнику і керівнику таких відомих компаній, як SpaceX і Tesla Motors.

За попередніми планами, такий потяг курсуватиме між столицею країни Сеулом та містом Пусан. На переліт літаком між цими двома містами зараз потрібно близько 50 хвилин, а подорож наземним транспортом займає близько п’яти годин. Новий поїзд довозитиме своїх пасажирів практично моментально, на це все у нього піде не більше 30 хвилин.

«Ми сподіваємося створити ультрашвидкісний потяг, який буде переміщатися всередині тунелю низького тиску. На даний час ми вже маємо готові технології, які дозволять нам побудувати потяг і магістраль для нього», — повідомили представники KRRI.

Зазначається, що наразі термін побудови такого потягу та усієї необхідної інфраструктури буде не менше ніж 3 роки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.