У ПАРЄ відмовилися змінювати регламент на вимогу Росії

Голова постійної делегації України у ПАРЄ нардеп Володимир Ар'єв заявив, що події в Алеппо та висновки щодо МН17 змінили настрої в ПАРЄ не на користь росіян.

У ПАРЄ відмовилися змінювати регламент на вимогу Росії
10 Жовтня 2016 11:31Новини

Про це він написав у Фейсбуці, повідомляє Укрінформ.

«Протести української делегації напередодні Бюро ПАРЄ спрацювали. Наразі Бюро відмовилось від ідеї просування нелегітимної і швидкої процедури зміни регламенту Асамблеї на догоду РФ…Проте, відчувається що свіжі події в Алеппо та висновки по МН17 певним чином змінили настрої в ПАРЄ не на користь росіян», – написав Ар’єв.

Він додав, що з приводу Росії ухвалене рішення – провести дебати в політичних групах ПАРЄ.

«Себто, виміряти температуру у всьому домі. І залежно від результатів, питання буде винесено на Бюро ПАРЄ у п’ятницю. За таких обставин запланований проросійськими лобістами бліц-кріг стає майже неможливим. Тому вони починають говорити про політичний мораторій на заперечення повноважень делегаціям (читай РФ), який носить суто декларативний характер і проти якого треба боротись в діалозі під час сесії», – написав нардеп.

Як повідомляв Укрінформ, з 10 до 14 жовтня цього року у Стразбурзі триватиме четверте засідання сесії ПАРЄ. Планується, що серед інших питань, українська делегація підніматиме також питання звільнення незаконно затриманого в Росії журналіста Укрінформу Романа Сущенка.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.