У п’ятницю біля Львівської ОДА вчитимуть надавати домедичну допомогу

У п’ятницю, 9 вересня, навпроти будівлі Львівської облдержадміністрації відбудеться майстер-клас з основ надання домедичної допомоги.

У п’ятницю біля Львівської ОДА вчитимуть надавати домедичну допомогу
8 Вересня 2016 10:31Новини

Також влаштують показові виступи бригад екстреної медичної допомоги: навчатимуть, як допомагати при масовому ураженні людей. Захід приурочили Всесвітньому дню невідкладної медичної допомоги. Про це повідомляє Львівський портал.

Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

Захід має на меті об’єднати зусилля та можливості усіх небайдужих медиків, аби сприяти підвищенню освіченості населення з питань домедичної допомоги. А також поширювати знання щодо надання невідкладної допомоги потерпілим у критичних станах.

Триватимуть такі «навчання» упродовж чотирьох годин: з 11:00 до 15:00.

Зазначимо, захід відбудеться за ініціативи Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та сприяння департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.