У НАЗК пояснили раптове зникнення прокурорських декларацій

Декларації низки посадових осіб військової прокуратури були вилучені з реєстру е-декларацій на підставі відповідного рішення про застосування спеціальних заходів забезпечення безпеки.

У НАЗК пояснили раптове зникнення прокурорських декларацій
14 Квітня 2017 21:19Новини

Про це повідомляє НАЗК у Facebook, пише Еспресо.

За даними НАЗК, декларації низки посадових осіб військової прокуратури були вилучені на підставі відповідного рішення про застосування спеціальних заходів забезпечення безпеки цих працівників та їх близьких родичів відповідно до статей 10, 13, 14 Закону України «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів», а саме – постанови заступника генерального прокурора України – головного військового прокурора Матіоса А. В.

У НАЗК переконують, що такі заходи мають виключний та тимчасовий характер. При цьому ці декларації зберігаються на ресурсах реєстру і є доступними для перевірки. Рішення НАЗК ґрунтується на статті 17 зазначеного Закону, та прийнято з усвідомленням можливих негативнихнаслідків невиконання постанови.

  • Нагадаємо, що з відновленого електронного реєстру НАЗК зникли понад 200 декларацій державних чиновників.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.