У Нацгвардії назвали варіант звільнення Донбасу

У Нацгвардії вважають, що для уникнення військового сценарію звільнення окупованих районів Донбасу необхідно повернути контроль над україно-російським кордоном.

У Нацгвардії назвали варіант звільнення Донбасу
17 Червня 2017 18:22Новини

«Так, там є виродки, які, користуючись ситуацією, займають якісь посади, мають преференції в управлінській діяльності так званих «республік». Але як тільки ми перекриємо їм кисень, як тільки візьмемо під контроль кордон (з Росією) – нам не треба буде навіть туди заходити і воювати там. Все само собою стане на свої місця», – сказав командувач Національною гвардією України генерал-лейтенант Юрій Аллеров в інтерв’ю Апострофу.

За його словами, сьогодні мешканці «ЛДНР” відчули на собі, що таке російська агресія.

«Вони відчули на власній шкурі, що їх жаданий «русскій мір» – це тоталітарний режим, це аналог Північної Кореї з її вічним «одобрямсом». Це – шлях в нікуди», – підсумував АТО.

Нагадаємо, нещодавно РНБО схвалилa концепцію закону про відновлення контролю над Донбасом. При цьому народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що антитерористичну операцію потрібно було закінчувати у день вторгнення Збройних сил РФ.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.