У «Народному фронті» вимагають відставки Конституційного суду

Фракція «Народного фронту» наполягає на відставці чинного складу Конституційного Суду.

393ccf232eeba2c1aca5c27106150ff3_XL
13 Червня 2016 14:07Новини

Про це під час засідання Погоджувальної ради заявив лідер фракції Максим Бурбак, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Від імені «Народного фронту» відповідально заявляю, що нинішній склад Конституційного Суду України має піти у відставку», – сказав Бурбак.

Таку позицію фракції він пояснив тим, що минулого тижня КС планував скасувати процес люстрації, який, за словами народного депутата, «є принциповим для “Народного фронту».

Водночас Бурбак наголосив, що якщо Конституційний Суд скасує чинний закон “Про очищення влади», то «Народний фронт» одразу зареєструє новий законопроект і «зробить все, щоб парламент його підтримав».

Крім того, Бурбак закликав колег якнайшвидше проголосувати законопроект, який вносить міни до до низки законодавчих актів з питань люстрації (№ 2695). Нардеп пояснив нагальність цього документа тим, що він, зокрема, передбачає люстрацію суддів КСУ та враховує всі рекомендації Венеціанської комісії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.