У нардепа знайшли “незадекларовану” судимість

Про це повідомив в Facebook активіст Клим Братківський, передає Depo.ua.

maxresdefault
20 Березня 2017 19:10Новини

“Зрада за зрадою. Дейдей Євген Сергійович – немає судимості? Як немає, якщо є вирок в 2012 році!” – написав Братківський.

Братківський опублікував посилання на рішення Суворовського районного суду Одеси, в якому йдеться наступне:

“ОСОБА_3 визнати винним у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст. 187 ч.2, 263 ч.1 КК України, та призначити йому покарання:

– По ст. 187 ч.2 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна,

– По ст. 263 ч.1 КК України у вигляді 3 років позбавлення волі.

Відповідно до ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.

Застосувати відносно засудженого ст. 75 КК України, звільнивши від відбування покарання з випробувальним терміном на 3 роки, зобов’язавши в силу ст. 76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи”.

За інформацією Братківського, ОСОБА_3, “уродженець м. Рені Одеської області, громадянин України, з вищою освітою, одружений, працюючий заступником директора ПТУ “Майстер” ТОВ “ТДН” – якраз і є Євген Дейдей.

Вирок набрав законної сили 9 квітня 2012 року.

Згідно із КПК, стаття 187 – Розбій, стаття 263 – Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.