У МЗС пояснили, коли буде рішення Гааги щодо Росії

Міжнародний суд ООН у Гаазі кілька років розглядатиме позов України проти Росії.

У МЗС пояснили, коли буде рішення Гааги щодо Росії
6 Березня 2017 14:25Новини

Про це сказала речниця МЗС Мар’яна Беца у коментарі 112 Україна.

«Через чотири дні буде прес-реліз суду, що відбулися слухання. А рішення суду щодо попередніх заходів, як правило, ухвалюється за один – два місяці. Це залежить від складності справи. Сподіваємося, що рішення буде позитивним. Воно має зобов’язальну силу – має бути виконане невідкладно та оскарженню не підлягає. Якщо Російська Федерація не забезпечить виконання рішення про тимчасові заходи, Україна може звернутися до суду для встановлення факту порушення наказу суду. Це матиме величезні наслідки – як правові, так і політичні.

Це буде не рішення по суті справи. Такі складні справи в суді ООН тривають декілька років», – пояснила Беца.

6 березня Міжнародний суд ООН у Гаазі почне попередні слухання за позовом України до Росії. 16 січня Україна подала позов з метою притягнення Росії до відповідальності за підтримку тероризму на Донбасі та дискримінацію українців у Криму.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.