У МОЗ оголосили конкурс на посаду ректора університету Богомольця

Від вчора в Міністерстві охорони здоров’я стартував конкурс на посаду ректора Національного медичного університету Богомольця, повідомили у відомстві. «Шукаємо керівника університету, що готовий впроваджувати якісні зміни в українську вищу медичну освіту», – йдеться у повідомленні.

У МОЗ оголосили конкурс на посаду ректора університету Богомольця
24 Квітня 2018 16:46Новини

У відомстві зазначили, що кандидат на посаду повинен мати громадянство України, вчене звання та науковий ступінь, понад 10 років стажу науково-педагогічної діяльності та вільно володіли державною мовою. Про це пише Український інтерес.

Прийом документів триватиме два місяці. Вибори ректора відбудуться 19 вересня.

Нагадаємо, на початку квітня у МОЗ видали розпорядження звільнити з  посади ректора медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову. Головна причина – «невиконання умов контракту».

Як відомо, 20 лютого в університеті Богомольця мали провести ліцензійний інтегрований іспит «Крок 1. Стоматологія» для понад 200 студентів третього курсу стоматологічного факультету. Однак адміністрація вишу цей іспит зірвала.

Після цього у МОЗ створили комісію для перевірки всіх обставин справи. Вона вивчала документацію з підготовки та організації іспиту протягом березня. На час роботи комісії Катерину Амосову відсторонили від виконання обов’язків ректора.

Наприкінці березня комісія МОЗ рекомендувала звільнити ректорку Катерину Амосову. Медвишем вона керувала із червня 2014 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.