У Москві замість покемонів будуть ловити Пушкіна та Івана Грозного

Департамент інформаційних технологій Москви розробив мобільний додаток «Пізнай Москву. Фото», де користувач зможе «наздогнати» цифрових двійників культових та історичних особистостей.

У Москві замість покемонів будуть ловити Пушкіна та Івана Грозного
26 Липня 2016 14:16Новини

Про це повідомляється на офіційному порталі мера і уряду Москви, пише ZIK.

«До кінця серпня в Play Маркет і AppStore з’явиться оновлений додаток «Пізнай Москву. Фото», за допомогою якого можна сфотографуватися з культовою історичною особистістю. Оновлений додаток буде працювати за тим же принципом, що і популярна зараз гра Pokemon GO. Персонаж прописується на місцевості з допомогою геомітки», – йдеться в повідомленні Департаменту інформаційних технологій Москви.

Повідомляється, що як тільки користувач виявляється в радіусі 50 метрів від потрібної координати, він отримує можливість побачити і зафіксувати віртуального персонажа за допомогою камери смартфона з встановленим додатком.

Вже в кінці серпня в Москві можна буде «зловити» і зробити селфі з Наполеоном Бонапартом, Віктором Цоєм, Юрієм Гагаріним, Олександром Пушкіним, Петром Чайковським, Іваном Грозним та іншими.

Нагадаємо, що онлайн-гра з елементами доповненої реальності Pokémon Go б’є рекорди популярності, поступово охоплюючи весь світ. Гра в тому числі популярна і в Росії.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.