У Монголії кандидат від опозиції обраний новим президентом

У Монголії кандидат від опозиційної Демократичної партії Халтмаагійн Баттулга переміг у другому турі президентських виборів.

У Монголії кандидат від опозиції обраний новим президентом
9 Липня 2017 12:34Новини

Про це повідомляє НВ з посиланням на Російську службу Бі-бі-сі.

Зазначено, що Баттулга набрав 50,6% голосів виборців. Явка на виборах склала 60,9%. Однак остаточні результати мають оголосити після підрахунку всіх голосів. За даними агентства, друге місце на виборах посів кандидат від правлячої Монгольської народної партії Міеегомбін Енхболд – за нього проголосувало 41,2% виборців. Близько 100 тис. бюлетенів виявилися порожніми – таким чином громадяни висловили свій протест у зв’язку з вибором кандидатів.

«Монголія виграла. Я негайно приступаю до роботи, щоб вирішити економічні труднощі країни», – заявив після оголошення попередніх результатів виборів Баттулга.

Другий тур президентських виборів відбувся 7 липня 2017 року. Перший тур пройшов 26 червня, за підсумками якого Халтмаагійн Баттулга набрав 38,1% голосів, а Міеегомбін Енхболд – 30,3%. За кандидата Монгольської народно-революційної партії Сайнхуугіїна Ганбаатара проголосувало 30,19% виборців.

У Монголії президент обирається на чотири роки не більше ніж на два терміни. Для того щоб кандидат став переможцем, йому необхідно набрати більше 50% голосів. Якщо жоден із претендентів не набирає більше 50% голосів, проводиться другий тур.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.