У місії ОБСЄ знову кажуть, що бойовики заважають їм обстрілами

Відзначено, що СММ поінформувала про це Спільний центр контролю і координації (СЦКК).

Обстріли бойовиків
14 Липня 2016 7:28Новини

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні знову констатує, що у «ДНР» і «ЛНР» незаконно перешкоджають її роботі, повідомляє Главком.

Про це йдеться в звіті про діяльність місії.

«На блокпості «ЛНР» на південь від моста в Станиці Луганській озброєний член «ЛНР» не допустив спостерігачів до мосту у зв’язку з тим, що вони відмовилися надати план патрулювання», – сказано в звіті.

Відзначено, що СММ поінформувала про це Спільний центр контролю і координації (СЦКК).

Також спостерігачі констатували, що «глобальна локационная система безпілотного літального апарату СММ дальнього радіусу дії піддалася глушінню під час виконання польоту поблизу підконтрольного «ДНР» с. Петрівське (41 км на південь від Донецька)».

Місія нагадала, що доповнення до комплексу заходів від 29 вересня 2015 року передбачають зобов’язання СЦКК забезпечити оперативне реагування у разі, якщо СММ стикається з перешкодами при здійсненні моніторингу і верифікації.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.