У місії ОБСЄ прокоментували рішення Москви про вивід спостерігачів з Донбасу

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі заявила, що проінформована про відкликання російських спостерігачів із Спільного центру з контролю та координації припинення вогню на Донбасі.

У місії ОБСЄ прокоментували рішення Москви про вивід спостерігачів з Донбасу
19 Грудня 2017 12:31Новини

«СЦКК виконує низку ключових функцій щодо забезпечення безпеки СММ. Окрім того, Спільному центру доручено сприяти оперативному реагуванню на можливі випадки перешкоджання моніторингу та верифікації, що проводяться СММ ОБСЄ», – йдеться у коментарі СММ ОБСЄ для Української правди.

У ОБСЄ наголосили, що СЦКК відіграє важливу роль у реалізації Мінських домовленостей, зокрема, наглядачі здійснюють загальну координацію робіт із розмінування в зоні АТО.

Нагадаємо, що Міністерство закордонних справ РФ заявило про припинення роботи російських представників в СЦКК на Донбасі з вівторка, 19 грудня.

У МЗС України пояснили, що припинення роботи російських спостерігачів на Донбасі в односторонньому порядку є провокацією і підриває Мінські домовленості.

Українська сторона в СЦКК заявила, що продовжить свою місію, але буде змушена вивести своїх спостерігачів з окупованої території Донбасу через відсутність гарантій безпеки.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.