У Мінську обговорюють чотири нові ділянки розведення сил на Донбасі

Через обстріли бойовиків рішення щодо розведення сил досі не реалізовано в Станиці Луганській.

У Мінську обговорюють чотири нові ділянки розведення сил на Донбасі
22 Грудня 2016 20:33Новини

На переговорах у Мінську Тристороння контактна група обговорює 4 нові ділянки для розведення сил і засобів, хоча в Станиці Луганській досі не реалізували відповідне рамкову рішення. Про це повідомила прес-секретар представника України Леоніда Кучми Дарка Оліфер, пише Главком.

«Йде обговорення нових 4 ділянок. Ми наполягаємо на дотриманні лінії розмежування, зафіксованої Меморандумом від 19 вересня 2014 року, і тому однією з ділянок для розведення повинно бути Дебальцеве, а також демілітаризація зони в районі населених пунктів на півдні Донецької області – Саханка, Кумачове, Комсомольське», – написала Оліфер.

Вона нагадала, що 21 вересня поточного року Тристороння контактна група підписала рамкове рішення щодо розведення сил і засобів на певних ділянках, однак через обстріли з боку ОРЛО в Станиці Луганській розведення все ще не відбулося.

Нагадаємо, у вересні в Мінську підписали Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. У відповідності з угодою здійснили розведення сил і засобів в Золотому і Петровському.

В Станиці Луганській не змогли розвести сили і засоби через регулярні обстріли.

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи по врегулюванню ситуації на Донбасі пройде 16 січня 2017 року.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.