У Мін’юсті розповіли, чому досі не можуть обрати п’ятого члена НАЗК

Конкурсна комісія зможе продовжити роботу після того, як кандидати подадуть е-декларації.

У Мін’юсті розповіли, чому досі не можуть обрати п'ятого члена НАЗК
21 Квітня 2017 15:45Новини

Конкурсна комісія з обрання п’ятого члена Національного агентства з питань запобігання корупції зможе продовжити роботу тільки після того, як кандидати на посаду подадуть електронні декларації. Про це заявила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова на засіданні Антикорупційного комітету в п’ятницю, 21 квітня, повідомляє Український тиждень.

“Ми провели всі засідання конкурсної комісії і прийняли рішення про початок спецперевірки всіх, хто вийшов у фінал, але у зв’язку з тим, що вони кандидати на посаду і по закону повинні подавати електронну декларацію, ми продовжили термін тому, що вони не могли подати її в строк, бо реєстр не працював належним чином”, –  сказала Севостьянова.

Вона додала, що першого травня завершується термін подачі електронних декларацій і конкурсна комісія зможе знову зібратися на чергове засідання, провести співбесіди і рухатися за графіком.

Раніше у Мін’юсті заявили про необхідність переформатування НАЗК. Міністр юстиції Павло Петренко звинуватив НАЗК у блокуванні призначення переможців конкурсів на державну службу через висновки спеціальної перевірки кандидатів.

Національне агентство з питань запобігання корупції є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізує державну антикорупційну політику. Нацагентство є колегіальним органом, до керівного складу якого має входити п’ять членів. На сьогодні затверджено чотири члени на чолі з Наталією Корчак.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.