У мерії не знають, у скільки Львову обійдеться Євробачення

Сьогодні, 8 липня, Львів офіційно подав заявку до НТКУ на проведення Євробачення-2017. Яке місто прийматиме пісенний конкурс – стане відомо уже 1 серпня.

14633393441evro
8 Липня 2016 14:11Новини

Про це під час прес-конференції розповів заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, повідомляє ІА Дивись.info.

«Фінансування відбувається з кількох джерел. Це внески країн, кошти від прав на трансляцію, реклами. Сьогодні некоректно говорити про конкретні суми. Є бюджети мовників, які проводять фестиваль, вони  безпосередньо оперують бюджетом. Ми подали своє бачення, а спілка мовників і НТКУ накладуть це на той бюджет, який би  мав бути, і тоді вже прийматимуть рішення про фінансування тих чи інших статей», – розповів Андрій Москаленко.

Немає в мерії чіткої відповіді щодо арени на Кульпарківській.

За словами Андрія Москаленка стан її готовності становить до 25%. Хто добудовуватиме її якщо виникне така потреба незрозуміло. Сам заступник мера заявив, що місто нічого нового будувати не буде.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.