У Львові звільнили охоронця дитсадка, собака якого покусав 5-річну дитину

У Львові завідувач дитячого садочка отримала догану, а сторожа звільнили. Таке рішення було прийнято за підсумками службового розслідування, яке провели після інциденту, який трапився у львівському дитсадку. У квітні собака сторожа, який жив на території ДНЗ, покусав 5-річну дитину.

У Львові звільнили охоронця дитсадка, собака якого покусав 5-річну дитину
6 Вересня 2017 8:36Новини

«Одразу після того випадку завідувач садочка була притягнена до дисциплінарної відповідальності – отримала догану, а сторож був звільнений», – розповіла керівник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик. Про це пише Zaxid.net.

Нагадаємо, 18 квітня на території ДНЗ, що на вул. Каховській, 10 у Львові, собака вкусив 5-річну дитину. Пес жив на території дитсадка, а його власник працював охоронцем закладу. Інцидент стався після закінчення робочого дня. Бабуся, яка забирала дитину з садка, залишилася гуляти з внучкою на території ДНЗ. У цей час сторож випустив собаку з вольєра, думаючи, що на території нікого немає. Собака вкусив дитину за праве плече.

За фактом інциденту в міській раді призначили службове розслідування, за підсумками якого охоронця звільнили з роботи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.