У Львові започаткували унікальну освітню програму для дітей учасників АТО

Старшокласників, батьки яких захищають Україну на сході, безкоштовно навчають азів підприємництва та знайомлять з кухнею різних професій.

У Львові започаткували унікальну освітню програму для дітей учасників АТО
26 Серпня 2016 13:01Новини

Унікальну освітню програму для них розробила Мала бізнес-школа Львівського інституту менеджменту, ГО «Допомога дітям Героїв» та Львівська міськрада. Там спільно з містом розробили освітню програму для дітей учасників АТО, повідомляє Zaxid.net.

«Вони можуть ознайомитися з такими спеціальностями, як менеджер, маркетолог, економіст, фінансист, навіть психолог. А після обіду вони мають знайомство з реальними бізнесами», –розповіла керівник Малої бізнес-школи Львівського інституту менеджменту Марія Квас.

У свої 13-15 діти складають бізнес-плани, аби в майбутньому втілити їх у життя.

«Я би взагалі хотіла створити дитячий цілодобовий садочок. Такого ще немає», – розповіла дев’ятикласниця Діана Репецька.

«Щоб створити свій бізнес і щоб він був прибутковий, треба вирішити ним якусь проблему. Я зосередився на проблемі харчування людей з цукровим діабетом. Я планую відкрити кав’ярню для них зі спеціальним меню», – поділився десятикласник Юрій Фетчик.

А крім нових вражень і знань, учасники програми отримають ще й нові можливості. Ті, хто найкраще презентує свій бізнес-план, зможуть безкоштовно продовжити навчання на інших програмах Малої бізнес-школи.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.