У Львові визначили переможця конкурсу студентських наукових робіт про визвольний рух

Вчора відбувся фінал конкурсу студентських наукових робіт «Український визвольний рух 1920-х – 1950-х років» і визначили переможців. Про це повідомили у Центрі дослідження визвольного руху.

У Львові визначили переможця конкурсу студентських наукових робіт про визвольний рух
18 Грудня 2016 20:37Новини

Отже, перше місце здобув Сергій Гуменний (Тернопіль) із роботою «Українці vs Корпус охорони прикордоння». Друге місце посів Петро Муха (Львів) із дослідженням «Картографування діяльності УПА за допомогою геоінформаційних систем». І третю позицію обійняла Валентина Арабаджи (Маріуполь) із дослідженням «Донбас у документах підпілля ОУН».

Крім того, ще 6 конкурсантів отримали персональні відзнаки від кожного члена журі: Володимир Ярич, Володимир Баров, Ксенія Сорокіна, Ірина Косовська, В’ячеслав Дзюбенко та Дмитро Ткачук. Про це пише Дивись.інфо.

У рамках семінару Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, директор ЦДВР і Національний музей «Тюрма на Лонцького» Руслан Забілий і доцент Український католицький університет UCuniversity Василь Стефанів прочитали студентам лекції з різних тем, дотичних до тематики конкурсу.

А на завершення хлопці та дівчата оглянули Національний музей-меморіал «Тюрма на Лонцького», реставраційну майстерню та архів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.