У Львові відзначили двох із найстарших представників Пласту

З нагоди 105-ї річниці заснування ПЛАСТу мер Львова Андрій Садовий відзначив двох із найстаріших представників цієї організації у місті.

У Львові відзначили двох із найстарших представників Пласту
9 Квітня 2017 22:15Новини

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради, пише Дивись.інфо.

«За багаторічну сумлінну працю, безцінний внесок у виховання молодого покоління та з нагоди 105-ої річниці заснування національної скаутської організації України Пласт ювілейними монетами імені Короля Данила Галицького мер нагородив Богдана Гасюка, одного із трьох засновників осередку Пласту у місті Львові у 1991 році, та Галину Ткачук, головного канцеляра осередку Пласту з моменту відновлення його діяльності у 1991 році», – йдеться у повідомленні.

У мерії нагадали, що на Львівський осередок Пласту цьогоріч управління молоді та спорту Львівської міської ради виділило 2,3 млн грн, з них: 450  тисяч гривень – на табори і заходи, мільйон – на ремонти приміщень, 500 тисяч гривень – на закупівлю обмеблювання, ще 300 тисяч – для закупівлі інвентарю.

Нагадаємо, 105-ту річницю Першої пластової присяги сьогодні у Львові відзначали понад тисяча пластунів.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.