У Львові відкрили клініку психіатрії для військових

У Львові на базі військово-медичного клінічного центру Західного регіону відкрили клініку психіатрії. Там у стаціонарі одночасно можуть лікувати до півсотні людей.

____6480_729x547
15 Червня 2016 20:20Новини

Є спеціальні палати і для наркологічних хворих. Паралельно тут зможуть приймати пацієнтів і амбулаторно. Вони зможуть приходити на консультації, терапію та обстеження, повідомляє Zaxid.net.

Для розміщення клініки повністю було реконструйовано приміщення на території військового містечка ВМКЦ ЗР. Поки приміщення ремонтували, військовослужбовцям надавали психіатричну допомогу на базі терапевтичних відділень.

«Ми будемо мати можливість комплексно підходити до лікування наших пацієнтів, починаючи від амбулаторного лікування,обстеження, стаціонарного лікування до виписки і до психореабілітації, яка на сьогоднішній день є дуже потрібною», ― зазначив начальник військово-медичного клінічного центру Західного регіону, Іван Гайда.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.