У Львові відкрили фотовиставку до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

Сьогодні у Львові на площі Ринок відбулось відкриття фотовиставки за участю відомих зірок – Брії Блессінг та Сніжани Єгорової. В подальшому проект помандрує іншими великими містами України.

Львові відкрили фотовиставку до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми
30 Липня 2016 21:32Новини

Про це повідомила прес-служба ЛМР, пише ZIK.

«Міністерство підтримало ініціативу Міжнародної громадської організації А21 провести таку акції до Міжнародного дня протидії торгівлі людьми, який є 30 липня. Ми вдячні такій гарній громадській ініціативі. Це привід, щоб вкотре сказати про серйозну проблему торгівлі людьми. Це серйозна проблема, це порушення прав людини. Незаконна торгівля людьми є одним з найприбутковіших бізнесі в світі. Масштаби розповсюдження величезні. Складно сказати відсоток людей, які стали жертвами, бо цей злочин є латентний і люди бояться говорити про цю проблему. Сьогодні ми хотіли би говорити про те, чому люди бояться. Завдання влади – зробити все, щоб люди не боялись звертатись у правоохоронні органи. Не боятись вони будуть тоді, коли рівень покарання за такі серйозні злочини буде відповідний. Торгівля людьми – це рабство. Не можна користуватись цією складною економічною ситуацією в Україні, обдурювати людей.

Україна однією з перших криміналізувала це поняття, відповідальність за торгівлю людьми стала кримінальною. Україна прийняла державну програму протидії торгівлі людьми. Сьогоднішній захід – це спроба вкотре сказати про цю проблему, а також поінформувати мешканців, коли вам пропонують роботу, коли вам говорять про великі заробітки, будьте обережні. Коли вам пропонують роботу і не говорять що саме конкретно ви будете робити – це теж причина для того, щоб замислитись. У жодному випадку, коли люди перетинають кордон, не мають права нікому віддавати паспортів. Проблеми дуже серйозні і треба ставити собі питання, а які наслідки та чи інша пропозиція буде мати для мене», – зазначила Наталія Федорович, директор департаменту сімейної, ґендерної політики та протидії торгівлі людьми Міністерства соціальної політики України.

Здійснив фотосесію відомий український фотограф, який мешкає в Лос-Анджелесі, Олег Богдан (www.olegbogdan.com), автором ідеї та продюсером зйомки стала Наталія Шумахер. В зйомках взяли участь відомі співаки та журналісти: Олена Шоптенко, Олександр Попов, Анатолій Анатоліч, Анна-Марія, Лавіка, Людмила Барбір, Марія Бурмака, Марія Собко, Олег Собчук, Сергій Гладир, Сніжана Єгорова, Тала Калатай, Тамерлан та Омаргалієва, Валентина Хомайко, Василь Бондарчук, Віталій Кириченко, Влад Олєйник, Яніна Соколова, Влад Ситник.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.