У Львові вдвічі зменшать кількість голосів, необхідних для розгляду е-петиції

Рада затвердила Тимчасовий порядок подання та розгляду електронних петицій у Львові.

У Львові вдвічі зменшать кількість голосів, необхідних для розгляду е-петиції
27 Грудня 2016 18:50Новини

Як йдеться у відповідній ухвалі, раніше підтвердження особи в реєстрації петиції та голосуванні відбувалось за допомогою е-пошти та номера мобільного телефону. Однак, після виявлення випадків накрутки голосів за окремі петиції, було вирішено впровадити підтвердження за допомогою системи BankID. Після цього петиції на сайті продовжують реєструвати, однак за них голосує значно менше людей. Про це повідомляє Львівська газета.

Відтак, задля вирішення цієї проблеми, прийнято рішення зменшити кількість необхідних голосів для підтримання петиції вдвічі – з 1000 до 500, передбачити винесення на розгляд Львівської міської ради петицій, що набрали необхідну кількість голосів, а також виступ автора на пленарному засіданні. Окрім того, визначено, що виконавчі органи повинні готувати дорожні карти щодо вирішення порушених електронною петицією питань.

Відзначимо, що Львів долучився до Єдиної системи е-петицій в лютому цього року. Відтоді львів’яни встигли зареєструвати 664 петиції, 21 з яких (3%) впродовж 2 місяців набрала 1000 голосів, необхідних для розгляду.

Довідка

Електронна петиція – це колективне звернення громадян до Львівської міської ради через офіційний веб-сайт установи або інший визначений спеціалізований сайт, за допомогою системи електронної ідентифікації особи. Вона є однією із форм участі територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, та повинна стосуватися питань, що є у компетенції територіальної громади та органів місцевого самоврядування Львова.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.