У Львові в поліцію викликають активістів: допитати щодо подій в Ніч гніву

У Львові в поліцію викликають активістів для допиту їх щодо подій Ночі гніву.

Ніч гніву
16 Липня 2016 20:14Новини

Як повідомив у Фейсбуці координатор Економічного бойкотного руху Олег Радик, йому телефоном дзвонили з Залізничного відділу поліції Львова, пише ZIK.

«Хочуть мене допитати щодо подій Ночі Гніву. Погодився прийти лише після офіційної повістки», – написав О.Радик.

Начальник Залізничного відділу поліції Львова Павло Гарасим у коментарі IA ZIK підтвердив, що слідчі викликають низку осіб для допиту їх як свідків щодо подій Ночі Гніву.

«Є доручення, яке прийшло зі слідства області (головного слідчого управління ГУ Нацполіції Львівщини, – ZIK) щодо встановлення місця знаходження автомобілів, які були викрадені з території бази «Беркуту», – повідомив П.Гарасим.

З його слів, очевидців тих подій викликають на допити телефоном та через вручення повісток у відділи поліції Львова відповідно до їх місця проживання. Також свідків допитають щодо зникнення зброї з райвідділів поліції у ніч з 18 на 19 лютого 2014 року.

Нагадаємо, після початку розстрілів митних протестувальників на Євромайдані у Києві уночі з 18 на 19 лютого 2014 року відбулися масові погроми у райвідділах міліції Львова, приміщеннях обласного управління міліції, обласної прокуратури та СБУ, які згодом отримали назву Ночі гніву. Тоді приміщень правоохоронних органів зникла велика кількість зброї. Жоден силовик не вийшов на захист прокуратури, міліції, СБУ, внутрішніх військ, «Беркуту», ніхто не посмів стріляти.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.