У Львові у системному хабарництві поліція викрила посадовців служби ветсанконтролю

Посадових осіб затримали працівники управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури Львівщини.

У Львові у системному хабарництві поліція викрила посадовців служби ветсанконтролю
1 Березня 2018 12:38Новини

Про це повідомляють Надзвичайні новини.

Під час проведення профілактичних заходів з протидії хабарництву правоохоронці викрили факти системного вимагання неправомірної вигоди з боку посадових осіб Регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, що обслуговує 7 областей Західного регіону держави. За безперешкодну видачу Міжнародних ветеринарних сертифікатів для експорту товарів тваринного походження до країн Євросоюзу вимагали кошти.

Під час слідства поліцейські встановили осіб, які організували та налагодили вказану злочинну схему. 50 тисяч гривень та 600 доларів США хабара вимагали фігуранти справи за видачу даних сертифікатів для експорту шкіри до Євросоюзу.

Вчора, 27 лютого у Львові, правоохоронці затримали керівника Регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, а також його підлеглого. Працівники УЗЕ у Львівській області Нацполіції, слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області вилучили у зловмисників 50 тисяч гривень та 600 доларів США, одержаних ними у якості хабара.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.