У Львові присягнули 70 новобранців Нацгвардії

Військову присягу склали також семеро контрактників НГУ.

129ae77173a999bdcc5c639ece509a08
28 Червня 2016 8:34Новини

«У Львові нацгвардійці склали військову присягу», – повідомили в прес-службі Національної гвардії України, пише DailyLviv. Також відомі подробиці:

«Молоде поповнення 2-ї Галицької бригади та Луцького батальйону Національної гвардії України склали військову присягу на вірність Українському народові. Загалом сімдесят військовослужбовців строкової служби, сім військовослужбовців служби за контрактом, троє з яких – дівчата.

Полковник Олег Сахон наголосив під час виступу: «Військова присяга, це завжди свято для кожного громадянина. Воно уособлює доблесть усіх поколінь нашого народу, захисників та визволителів рідної землі. Саме в цей день, який ви запам’ятаєте назавжди, бажаю всім вам щастя, здоров’я, бадьорості духу, впевненості у собі, мирного неба над головою, і щасливого майбутнього вам і нашій Україні».

Отець Дмитро благословив воїнів на захист Вітчизни, та разом з усіма присутніми помолився за мир та за здоров’я захисників України. Після цього священик окропив військовослужбовців святою водою.

По завершенні офіційної церемонії, гвардійці пройшли урочистим маршем. І душу кожного з них зігрівали материнські слова: «Служіть достойно, а ми вас любимо і чекаємо!»

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.