У Львові провели майстер-класи арт-терапії для дітей з вадами слуху

У Львові провели дводенні майстер-класи арт-терапії для дітей з вадами слуху.

У Львові провели майстер-класи арт-терапії для дітей з вадами слуху
26 Квітня 2017 18:18Новини

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради, пише Zaxid.net.

«На класах-майстернях понад 20 дітей з порушеннями слуху займались арт-терапією, розвивали дрібну моторику рук, спілкувались із однолітками, просто корисно і весело провели час. Такі колективні заходи є дуже корисними для батьків у процесі виховання і реабілітації своїх діток», – розповіла керівник ГО батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін» Алла Сапожнікова.

Майстер-класи відбувались у приміщенні музичного кабінету сурдологічного відділу Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, що на вул. Дністерській.

Організували майстер-класи громадська організація батьків і дітей з вадами слуху «Дзвін» спільно зі спеціалістами сурдологічного відділу Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру за підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.